KIRANA- INTIMMASSZÁZS OKTATÁS
MIT AD NEKED EZ A TUDÁS ?

• Szenvedélyesebb, elmélyültebb, újdonságokkal teli együttléteket élsz meg a pároddal.
  • Ha most keresel párt, vonzóbb és izgalmasabb vagy ezzel a tudással.
  • Ha kihűlt a kapcsolatod, ezzel garantáltan felizzítod!
  • A masszázs során gyakorolt technikák és módszerek, és a szexualitással kapcsolatos megszerzett tudás, illetve új szemlélet óriási szintlépést hoz a szerelmi életedben, a szeretkezéseidben is.

KÉT OKTATÁSI CSOMAG KÖZÜL VÁLASZTHATSZ

Attól függően, hogy mi a célod a megszerzett tudással, az alábbi két oktatási csomag közül választhatsz:

1. Érzéki intim-masszázs oktatás tantrikus alapokon: egy alap szintű oktatás 2x2 órában, aminek célja, hogy elsajátíts egy  olyan új módszert, illetve masszázs technikákat, amivel otthon kényeztetni tudod a párod. A tantrikus szexualitás megértése és megtanulása hónapokat igényel.
De ez a két alkalom ízelítőt ad a Tantra világából, a tudatos, érzéki érintésekből.
Tehát ha kíváncsi vagy a Tantrára, de még nem tudtad eldönteni jó-e ez Neked, akkor itt a remek alkalom, hogy kipróbáld magad! Illetve kipróbáljátok Magatok a pároddal!

2. Professzionális Tantra-masszőr képzés: ez a képzés Neked való, ha Tantra-masszázzsal komolyabban szeretnél foglalkozni. Ez egy hosszabb  tanfolyam, melynek sikeres elvégzése után akár azonnal csatlakozhatsz csapatunkhoz. Ezen a képzésen személyre szabottan mélyítjük el a tapasztalati tudást, akár egészen az alapoktól indulva, kiegészítve haladó masszázs fogásokkal, energetikai blokkok oldásával, valamint különféle meditációs és légzéstechnikákkal. A képzésnek része a saját tapasztalat megszerzése, az önfejlesztés valamint a saját energetikai rendszer tisztítása és magasabb rezgésre történő emelése.
Fontos tudatosítani, hogy a tantra masszázs nem szexuális szolgáltatás, hanem egy spirituális gyakorlat, amelynek célja a testtudatosság növelése, az energetikai egyensúly megteremtése és az érzéki élmények elmélyítése.

1. Érzéki intim-masszázs oktatás tantrikus alapokon:

Időtartam: 2x2 óra

Az érzéki masszázs tantrikus alapokon a lélek simogatása a testen keresztül. A test finom érzéki masszírozása révén egy kellemes ellazult állapot érhető el, amiben egész testünkben átélhetjük a felszabadult gyönyör energiáit. Az oktatás során megtanítunk egy olyan masszázs sort, ami segíti a fokozatos kinyílást ebbe az állapotba. Ennek az alap szintű oktatásnak a célja, hogy a tanultakat otthon tudd gyakorolni párodon, szeretetteli, érzéki kényeztetést adva neki.

1. alkalom:

- felkészülés a masszázsra és ráhangolódó gyakorlatok,
- energetikai alapok,
- az érzékiség felébresztése,
- a test masszázsa

2. alkalom:
- ismétlés
- a test masszázsa
- jóni vagy lingam masszázs
- a masszázs lezárása

Az érzéki masszázs oktatás hozzájárulása:

- Az oktatás ára 48.000 Ft/ alkalom, azaz összesen 96.000 Ft
- Ezen felül, ha nem tudsz magaddal hozni az oktatáshoz partnert, tudunk tapasztalt segítőt biztosítani, aki testének templomát adja a gyakorláshoz. A segítő díja +40.000 Ft/alkalom.

Jelentkezés:
Sőregi Zsuzsa +36 70 245 49 69

2. Professzionális Tantra- masszőr, illetve masszőz képzés

Időtartam: minimum 9 alkalom

Ezen a képzésen személyre szabottan mélyítjük el a tapasztalati tudást, egészen az alapoktól indulva. Az alkalmak száma függ attól, hogy a jelentkezés idején milyen szinten gyakorolod a tantrát, milyen korábbi ismeretekkel és tapasztalatokkal érkezel az oktatásra illetve hogy mennyire vagy fogékony, milyen gyorsan tanulsz. Az egyes alkalmak között az otthon végzett gyakorlás fontos, ami segíti a tanultak integrációját. Akkor is jelentkezhetsz erre a képzésre, ha már van gyakorlati tapasztalatod a tantra masszázs területén, és szeretnéd professzionális szintre emelni.

1. modul ( 4-8 alkalom ):
- saját tapasztalat megszerzése egy kompletten felépített tantra masszázs folyamat alanyaként,
- önfejlesztés személyre szabott tantrikus gyakorlatok által
- saját energetikai rendszer tisztítása és magasabb rezgésre történő emelése
- különféle tantrikus meditációs gyakorlatok és légzéstechnikák

2. modul ( 3-6 alkalom ):
- a tantramasszázs energetikája, szertartása
- haladó masszázs fogások
- a szexuális energia felélesztése és áramoltatása
- a jóni vagy lingam masszázs energetikája
- energetikai blokkok oldása

3. modul ( 2 alkalom ):
- a tantramasszázs mint szolgáltatás,
- etikai kódex, jogi tudnivalók
- marketing

A professzionális képzés hozzájárulása:
- Az oktatás ára az alkalmak számától függően, az egyedi tanterv alapján min. 290.000, max 490.000 Ft
- A képzés 2. moduljában a gyakorlás képzett tantra masszázs modell bevonásával történik, aki fontos része az oktatásnak. Amellett, hogy testének templomát adja, korábbi tapasztalatai alapján értékes visszajelzést tud adni azzal kapcsolatban, hogy mit érdemes még fejleszteni. A tantra masszázs modell díja +40.000 Ft/alkalom.

A jelentkezés menete:
Egy ingyenes, kb. 20 perces beszélgetés során felteszek neked néhány kérdést, hogy képet kapjak arról honnan indulunk. Érdekel, hogy milyen korábbi tapasztalataid vannak a tantrával, illetve a jógával kapcsolatban, és önismeretben milyen utat jártál be. Ez szükséges ahhoz, hogy el tudjam dönteni: tudunk-e együtt dolgozni vagy sem.

Sőregi Zsuzsa +36 70 245 49 69